Slezské divadlo Opava

Přeskočit na navigaci

Webová prezentace Slezského divadla v Opavě

DERNIÉRA – Hledám děvče na boogie woogie

V sobotu 11. června od 19 hod. vás zveme na derniéru operety Hledám děvče na boogie woogie od Josefa Stelibského a Antonína Procházky. Přijďte se rozloučit s panem Myškou (Václav Morys), majitelem firmy na výrobu sýrů Bernardýn a jeho konkurentkou – paní Dobrmanovou (Ivana Lebedová), vyrábějící sýry Dobrman, jejich rodinnými příslušníky (Tereza Kavecká, Lucie Mlynářová) a dalšími hosty hotelu U veselého kamzíka.

Inscenace je dílem realizačního týmu: dirigent – Karel Mládek, režie – Dagmar Hlubková, choreografie – Petr Miller, sbormistr – Kremena Pešakova, výtvarník kostýmů – Eliška Zapletalová, výtvarník scény – Martin Víšek.

Novinky

18.01.2018

SILVESTR 2017

Již tradičně jsme přivítali nový rok v divadle. Půlnočního přípitku se zúčastnila i královna Alžběta II. a sir Elton John! A jak jste strávili Silvestr vy?

více zde

12.01.2018

Malá ochutnávka ze zkoušky komedie Jak je důležité míti Filipa

o dvou mladých přátelích. Jak dlouho lze žít dvojím životem, aniž by to prasklo? Činoherní soubor se pilně připravuje na uvedení premiéry komedie anglického dramatika Oscara Wilda, mistra ironického dialogu a skandálního literáta viktoriánské Anglie. Premiéra konverzační komedie se uskuteční v neděli 21. ledna 2018.   Režisérkou inscenace je Irena Žantovská: Paní režisérko, co Vás […]

více zde

12.01.2018

11. 2. 2018 od 19 hodin – THE BACKWARDS

11. 2. 2018 od 19 hodin strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles   THE BACKWARDS Beatles revival – „Love Songs“   Úspěch bandu odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Kromě koncertování v Čechách a na Slovensku kapela hrála po celé Evropě, […]

více zde

Starší novinky