Slezské divadlo Opava

Přeskočit na navigaci

Webová prezentace Slezského divadla v Opavě

Šestnáctka navštívila Slezské divadlo v Opavě

30. 11. 2015, David Kubáň

Skvělý zážitek si odnesla šestnáctka Baníku z víkendové návštěvy Slezského divadla v Opavě, kde kluci, trenéři i rodiče společně sledovali bláznivou komedii Všechno nejlepší, kde jednu z hlavních rolí obsadila maminka fotbalisty U16 Jaromíra Srubka, paní Kamila Srubková.

Divadelní představení bylo pro baníkovce příjemným zpestřením a stmelovacím prvkem po skončení podzimní části sezóny. „Jednalo se o úžasně strávený večer. Divadelní představení nemělo chybu, kluci i rodiče z něj byli nadšení. Následné společné posezení probíhalo v příjemné a pohodové atmosféře. Návštěvu divadla si do budoucna rádi zopakujeme,“ pochvaloval si trenér Tomáš Hejdušek, jehož svěřenci si v příštích dnech zkusí různé mimofotbalové aktivity včetně Power jógy.

http://mladez.fcb.cz/clanek.asp?id=Sestnactka-navstivila-Slezske-divadlo-v-Opave-178
Podivat se na originální článek

Novinky

18.01.2018

SILVESTR 2017

Již tradičně jsme přivítali nový rok v divadle. Půlnočního přípitku se zúčastnila i královna Alžběta II. a sir Elton John! A jak jste strávili Silvestr vy?

více zde

12.01.2018

Malá ochutnávka ze zkoušky komedie Jak je důležité míti Filipa

o dvou mladých přátelích. Jak dlouho lze žít dvojím životem, aniž by to prasklo? Činoherní soubor se pilně připravuje na uvedení premiéry komedie anglického dramatika Oscara Wilda, mistra ironického dialogu a skandálního literáta viktoriánské Anglie. Premiéra konverzační komedie se uskuteční v neděli 21. ledna 2018.   Režisérkou inscenace je Irena Žantovská: Paní režisérko, co Vás […]

více zde

12.01.2018

11. 2. 2018 od 19 hodin – THE BACKWARDS

11. 2. 2018 od 19 hodin strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles   THE BACKWARDS Beatles revival – „Love Songs“   Úspěch bandu odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Kromě koncertování v Čechách a na Slovensku kapela hrála po celé Evropě, […]

více zde

Starší novinky