Slezské divadlo Opava

Přeskočit na navigaci

Webová prezentace Slezského divadla v Opavě

Hraběnka Marica uzavře sezonu

(mk), Region, 21. 6 .2016

Opava – Celý operní soubor se pilně připravoval na uvedení premiéry operety Emmericha Kálmána hraběnka Marica. Premiéra se uskuteční v neděli 26. června od 19 hodin.

Slezské divadlo se tak rozloučí s divadelní sezonou opravdu temperamentně a zvesela. Začátek 20. století na maďarském panství krásné a bohaté hraběnky, zchudlý hrabě Tassilo, velká láska, tohle se bude určitě líbit všem milovníkům operet! Zvláště v režii Dagmar Hlubkové, pod taktovkou Marka Prášila a v choreografii Martina Tomsy. O scénu se postará Jaroslav Milfajt a kostýmy si vzal za své Tomáš Kypta. Ctitelé opavského divadla se mohou právem těšit na výkon domácích sólistů i hostů.

Odkaz na hru HRABĚNKA MARICA
Podivat se na originální článek

Novinky

18.01.2018

SILVESTR 2017

Již tradičně jsme přivítali nový rok v divadle. Půlnočního přípitku se zúčastnila i královna Alžběta II. a sir Elton John! A jak jste strávili Silvestr vy?

více zde

12.01.2018

Malá ochutnávka ze zkoušky komedie Jak je důležité míti Filipa

o dvou mladých přátelích. Jak dlouho lze žít dvojím životem, aniž by to prasklo? Činoherní soubor se pilně připravuje na uvedení premiéry komedie anglického dramatika Oscara Wilda, mistra ironického dialogu a skandálního literáta viktoriánské Anglie. Premiéra konverzační komedie se uskuteční v neděli 21. ledna 2018.   Režisérkou inscenace je Irena Žantovská: Paní režisérko, co Vás […]

více zde

12.01.2018

11. 2. 2018 od 19 hodin – THE BACKWARDS

11. 2. 2018 od 19 hodin strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles   THE BACKWARDS Beatles revival – „Love Songs“   Úspěch bandu odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Kromě koncertování v Čechách a na Slovensku kapela hrála po celé Evropě, […]

více zde

Starší novinky