Slezské divadlo Opava

Přeskočit na navigaci

Webová prezentace Slezského divadla v Opavě

Opera Slezského divadla se vydá na zájezdy

(mk), Region, 4. 7. 2016

Opava – Přestože divadelní opona v kamenné budově Slezského divadla definitivně spadla posledního června, s některými opavskými divadelníky se mohou diváci setkat při svých toulkách českými a moravskými luhy a háji ještě v červenci.

Půjde konkrétně o soubor opery, který se ve středu 6. července představí v Rychnově nad Kněžnou. Zde uvede úspěšnou operetu Josefa Stelibského a Antonína Procházky Hledám děvče na boogie woogie. S operou Její pastorkyňa se soubor zúčastní 25. ročníku Festivalu Janáček a Luhačovice. V pondělí 11. července proto zvou pěvci i pořadatelé diváky od 19 hodin na lázeňskou kolonádu. Zúčastnění se jistě mohou těšit na neopakovatelný zážitek pod širým nebem a v malebném prostředí.

Podivat se na originální článek

Novinky

18.01.2018

SILVESTR 2017

Již tradičně jsme přivítali nový rok v divadle. Půlnočního přípitku se zúčastnila i královna Alžběta II. a sir Elton John! A jak jste strávili Silvestr vy?

více zde

12.01.2018

Malá ochutnávka ze zkoušky komedie Jak je důležité míti Filipa

o dvou mladých přátelích. Jak dlouho lze žít dvojím životem, aniž by to prasklo? Činoherní soubor se pilně připravuje na uvedení premiéry komedie anglického dramatika Oscara Wilda, mistra ironického dialogu a skandálního literáta viktoriánské Anglie. Premiéra konverzační komedie se uskuteční v neděli 21. ledna 2018.   Režisérkou inscenace je Irena Žantovská: Paní režisérko, co Vás […]

více zde

12.01.2018

11. 2. 2018 od 19 hodin – THE BACKWARDS

11. 2. 2018 od 19 hodin strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles   THE BACKWARDS Beatles revival – „Love Songs“   Úspěch bandu odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Kromě koncertování v Čechách a na Slovensku kapela hrála po celé Evropě, […]

více zde

Starší novinky