Slezské divadlo Opava

Operně-muzikálové studio Terezy Kavecké

Milí rodiče,

má Vaše dítě hudební sluch a k tomu pohybové a herecké nadání? Dokáže si Vaše dítě představit vystupovat na jevišti a být tak součástí divadelní scény? Ano? Máme pro Vás dobrou zprávu. Již rok funguje Operně-muzikálové studio Terezy Kavecké pod vedením operní sopranistky Slezského divadla Opava, Terezy Kavecké.

Proč zrovna Operně-muzikálové studio?

Cílem je dát příležitost mladým talentům k jejich hereckému a pěveckému rozvoji, realizovat se nejen na samostatných projektech operně-muzikálového studia, ale i v inscenacích Slezského divadla Opava.

Jak můžete své dítě do Operně-muzikálového studia Terezy Kavecké přihlásit?

Prvním krokem je zúčastnit se konkurzu, který se bude konat 6. září 2023 ve Slezském divadle Opava v čase od 18 hodin do 19 hodin. Vstup bude zpřístupněn z bočního vchodu (vchodu pro zaměstnance) divadla. A začneme hned týden poté, tedy ve středu 13. září 2023 v čase 17.00-18.00 hodin.

Jaké jsou podmínky pro přijetí do Operně-muzikálového studia Terezy Kavecké?

Operně-muzikálové studio je určeno pro děti od 5 do 12 let. Jeden ze základních předpokladů dítěte by měl být hudební sluch a zájem být členem studia. Součástí konkurzu je zpěv připravené libovolné písně.

Budeme se na Vás těšit.

KONTAKT:
Daniela Tomášová,
tel: 602 722 266
e-mail: tomasovi@centrum.cz

Přihláška do Operně-muzikálového studio Terezy Kavecké.

Video:

Partneři