Slezské divadlo Opava

Konečně jsme se dočkali!

Pro milovníky divadla máme skvělou zprávu! Hrajeme v ČERVNU i v ČERVENCI!

Hrajeme v divadle i na zámku. Uvnitř i venku!

Na co se můžete těšit?
10. 6. zahájíme exkluzivní předpremiérou veleúspěšné francouzské komedie EDMOND věnovanou opavským zdravotníkům jako poděkování.
13. 6. zveme všechny příznivce sborového zpěvu. Symbolicky OTVÍRÁME divadlo koncertem „OTVÍRÁNÍM STUDÁNEK“ Bohuslava Martinů.
17. 6. se skvěle pobavíte s legendární komedií ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU!
20. 6. to na Horním náměstí ožije nejslavnějšími operními a operetními melodiemi. OPEN AIR GALA, u kterého nemůžete chybět!
25. 6. ZVEME NA SMETANU. Dáme vám ochutnat z Prodané nevěsty. A protože ochutnat mnohdy nestačí, Bedřich Smetana vás pozve na „Prodanku“ v celé její kráse na Hradec nad Moravicí 1. 7.
26. 6. s činoherním souborem SDO přivítáme prázdniny pohádkou! Přijede oblečená neoblečená, obutá neobutá KRÁLOVNA KOLOBĚŽKA PRVNÍ.
1. 7. na zámku v Hradci nad Moravicí vás přeneseme do české vesnice, kde se o komické momenty postará dohazovač Kecal, koktavý Vašek, energická Mařenka a chytrý Jeník. Pivo poteče proudem a koláče budou vonět až před zámek. To je PRODANÁ NEVĚSTA.
2. 7. prožijete v Hradci nad Moravicí magickou noc! Až „Do věží“ Červeného zámku se budou linout legendární melodie českého muzikálu NOC NA KARLŠTEJNĚ.

Věříme, že si z pestrého programu vybere každý.

Vstupenky k zakoupení v předprodeji divadla, on-line nebo před představením,

Na Hradci nad Moravicí bude pokladna u vstupu na nádvoří Červeného zámku.

Partneři