Slezské divadlo Opava

Prodej předplatného na novou sezónu 2024/2025

🎭 Zahájení prodeje předplatného na novou divadelní sezónu 2024/2025 bylo skutečnou oslavou! Na tiskové konferenci jsme odhalili plány na novou sezónu a předali jsme zvláštní ocenění – doživotní abonentku paní Ludmile Stoklasové!

Paní Ludmila je opravdovou legendou divadelního světa – již 70 let se těšíme na její přítomnost v našem divadle! Od roku 1954, kdy poprvé překročila náš práh, je pro nás nejen váženou divačkou, ale i inspirací a symbolem oddanosti divadelnímu umění.

Děkujeme Vám, paní Ludmilo, za Vaši nekonečnou vášeň a podporu! Doufáme, že nám ještě mnoho let budete dělat čest svou přítomností a budete s námi sdílet radost z umění!

A to není všechno! Rádi bychom také poděkovali studentům Střední školy průmyslové a umělecké, Opava, kteří nám přinesli nejenom čerstvý vítr, ale i kreativní nápady! Studentky Adéla Baronová, Aneta Holmanová a Beáta Bohačová se chopily příležitosti a svými návrhy bulletinu „Předplatné 2024/2025“ zazářily nad ostatními. Jejich práce se stala základem pro tři unikátní edice. I přesto jsme vděční za veškeré úsilí všech studentů, kteří se zapojili do této iniciativy!Partneři