Slezské divadlo Opava

V lednu 2019 Slezské divadlo Opava obsadili známí herci. Natáčel se zde nový český film MŮJ PŘÍBĚH.

A nyní – po roce – už Vás můžeme srdečně pozvat na exkluzivní předpremiéru i s hereckou delegací, která proběhne  v neděli 5. 1. 2020 od 19 hodin.

První obrazy nového filmu podle skutečné události vznikly ve Slezském divadle. Producentka Pavla Krečmerová Šindlářová z PAL production si zdejší divadlo vybrala záměrně.
„Pocházím z Opavy a z menších divadel je podle mě vůbec to nejkrásnější v celé České republice,“ komentovala. V Opavě se natáčelo pouze v divadle, následně se filmový štáb přesunul do jiných částí republiky. Ve filmu se objeví i malé baletky z Baletní školičky Violetta při SDO.

Produkční společnost PAL production se soustředí na filmy inspirované skutečnými životními událostmi. A jeden z nich tvůrcům poskytlo dílo spisovatelky Zory Castillo žijící v Ivanovicích na Hané.

Snímek pojednává o Elizabeth, které zemřela maminka a otec se o ní nedokázal postarat. Osiřelá dívka se kvůli osudové lásce vzdá kariéry úspěšné baletky…

Hlavní role se zhostí herečka Vlastina Kounická Svátková. Diváci se mohou těšit také na Sašu Rašilova, Vilmu Cibulkovou a další.

V Opavě se natáčelo pouze v divadle, následně se přesuneme do jiných částí republiky,“ informovala o další práci svého filmového štábu Pavla Krečmerová Šindlářová.

Partneři