Slezské divadlo Opava

Vaše druhá polovička aneb předplatné pro půlsezónu leden–červen 2023

V těchto dnech začíná prodej předplatného na příští půlsezónu leden–červen, která bude nabitá skvělými divadelními kusy: tři jedinečné činoherní inscenace, muzikál, opereta a balet. Dějištěm se stane nejen jeviště Slezského divadla, ale také Klub Art v Opavě.  

V příští ne zcela typické sezóně si Slezské divadlo připravilo pro své diváky pestrobarevný program. Úvod sezóny odstartujeme činoherním dramatem Hraběnka, které vás vtáhne zpět do doby, kterou bychom už nechtěli zažít znovu… Prožijte příběh ženy, která se nehodlá v duchu rodinného motta „Nikdy neustupovat“ vzdát, i když se nyní vrací na svůj zámek jako dělnice, dříve známá jako hraběnka z Lansdorfu a ze Scheinbergu. Operetě bude patřit měsíc únor, kdy vás vezmeme do Země úsměvů. Romantické drama o setkání dvou rozdílných kultur dává tušit, že o emoce, napětí a lásku nebude nouze. Ještě jednou, profesore – bláznivá sci-fi komedie se značkou „Naprostá diskrétnost“ na vás čeká v březnu. Po ní zvážníme ke klasickému žánru, a to k baletu inspirovanému Hugovým příběhem Zvoník u Matky Boží. Jeden z nejslavnějších muzikálů, který byl nespočetněkrát reprízován na slavné Broadwayi a dočkal se i filmového zpracování, které bylo nominováno na deset Oscarů, uzavře letošní sezónu. Hudební velkolepá podívaná Za zvuků hudby si našla cestu i na opavské jeviště.

POZOR! Pro předplatitele máme letos dárek v podobě bonusu – činohry s názvem Pravda, kterou uvedeme na klubové scéně Klubu Art. Příběh, který líčí život čtveřice Pařížanů a jejich nebezpečných vztahů, stojí za to zhlédnout.

 INFORMACE O PŘEDPLATNÉM

Stávajícím předplatitelům rezervujeme místa do 24. listopadu 2022.

Přihlásit se můžete osobně v předprodeji divadla, písemně na adrese Slezské divadlo Opava, o.p. Horní nám. 13, 746 69 Opava nebo elektronicky na e-mailu marketing2@divadlo-opava.cz.

Více informací ZDE! https://www.divadlo-opava.cz/vstupenky/predplatne/

Partneři