Slezské divadlo Opava

Naděje a Kofe-in pro Pavla

Přijďte společně s námi podpořit dobrou věc. Nenechte si ujít jedinečný charitativní koncert popových kapel Naděje a Kofe-in pro Pavla obohacený o smyčcové, dechové nástroje a piano. Veškerý výtěžek z koncertu bude věnován chlapci z Opavy, který náhle přišel o to nejcennější, své zdraví.

 

Komu společně pomůžeme? Přečtěte si příběh Pavla Palkoviče

Příběh sedmnáctiletého Pavla začíná v noci 24. srpna 2017, kdy se budí nesnesitelnou bolestí hlavy. Než ztratí vědomí, ještě stačí svým nejbližším říct, jak moc je má rád. Diagnóza je nemilosrdná. Těžké a život ohrožující krvácení do mozku.

Stav si vyžaduje okamžitou několikahodinovou operaci. Aby zvýšili Pavlovu šanci na přežití, raději ho neprobouzejí a nechávají v umělém spánku. Celý měsíc bojuje o svůj život. Naštěstí tento nelítostný souboj vyhrává.

Probouzí se ale do nejistého světa. Není schopen pohybu ani komunikace, a to bez jakékoli mentální poruchy. Uzamčen ve svém vlastním těle, které ho neposlouchá a které nekontroluje, zůstává zcela odkázán na pomoc svého otce.

Zde ale Pavlův příběh bohužel nekončí. Rozvodem jeho rodičů Pavlovi hrozí, že s otcem přijde o domov. O své poslední útočiště. Pavlík by tak musel být umístěn do ústavní péče. Proto si dovolujeme oslovit všechny, kterým není tento příběh lhostejný, aby nás následovali ve snaze Pavlovi pomoci. Děkujeme.

 

Sbírkový koncert je součástí projektu Naděje pro Pavla Tour 2018. Více informací naleznete na www.nadejepropavla.cz.

 

Začátek akce: 17:00

Předpokládaný konec: 19:30

Přestávka: 1 (cca 20 min)

Harmonogram:

  1. koncert kapely Kofe-in (cca 50 min)
  2. přestávka 20 min
  3. koncert kapely Naděje (cca 50 min)
  4. předání šeku

Partneři