Slezské divadlo Opava

Slezské divadlo zatím funguje na svém webu

(jih), Deník, 19. 1. 2021

Opava – Nad zavřenými dveřmi Slezského divadla smutní nejenom diváci, ale i jeho umělci. Trochu radosti se jim snaží dopřát poetický večer Dialog 41 vět, připravený básníky Danielou Djorova Waldhans a hostujícím Michalem Škrobánkem. Oba protagonisté budou recitovat své verše a na violoncello jim k tomu zahraje Jan Zlámal. Divadelní noviny budou od čtvrtka pokračovat dalším dílem, věnovaným opavskému baletnímu souboru. Oba programy jsou umístěny na divadelním webu www.divadlo-opava.cz v odkazu na video.

Do odvolání je uzavřen předprodej. Zakoupené vstupenky mohou jejich vlastníci vracet na e-mail: vstupenky@divadlo-opava.cz s uvedeným údajem čísla vstupenky a čísla jejich účtů, kam jim budou peníze vráceny.

Vstupenky, zakoupené na dárkový kupon, budou vyměněny za dárkový kupon s prodlouženou platností a k žádosti je nutné přidat číslo vstupenky i adresu, na kterou divadlo zašle kupon zpět. Případné dotazy budou zodpovězeny na telefonním čísle 724 984 209, aktuální informace jsou zveřejňovány na webu divadla i jeho Facebooku.

 

Partneři